Apie mus

Kuriantys šviesą

APIE MUS

Kas mes esame?

Žmogui nėra žinomas didesnis greitis nei šviesos, ji siejama su kelionėmis laiku, mokslo eksperimentais ir kartais… magija. Leddex ekspertai šviesoje įžvelgia pokyčius, ateitį ir naujos kartos komfortą. Būtent todėl Leddex ir pradėjo savo darbą. Mes įsiliejome į apšvietimo rinką tam, kad kurtume produktus, kurie įkvepia ir priverčia stebėtis. Mūsų komanda kuria, projektuoja ir gamina LED šviesos instaliacijas visoje Europoje ir už jos ribų.

Kokybė

Kodėl Leddex?

GAMYBA

Gamybos proceso metu užtikrinamas nepriekaištingas atlikimas. Leddex naudoja išmanios technologijos lazerius ir ypatingos sudėties inovatyvias medžiagas, kad LED produktai įgautų tikslią formą. Plokšti apšvietimo dizainai yra kuriami pasitelkiant frezavimo ir pjovimo įrankius, o siekiant  ilgaamžio ir idealaus veikimo, šviestuvai yra testuojami laboratorijoje.

PRODUKCIJA

Pasinerkite į Leddex įvairovę. Mes ne tik projektuojame, bet ir prekiaujame LED apšvietimo produktais, kuriuos tiekia gamintojai iš viso pasaulio. Daugiau nei 100 kūrėjų ir produkcija, kurioje atrasite dizainą, skirtą būtent jums. Leddex produkcijoje LED technologijų rinkos lyderių Samsung, Cree, Philips bei Epistar šviesos diodai.

€25M
Milijonų vertės projektai
15
Šalių, kuriose dirbame
(Ne)standartiniai projektai. Drąsūs ir teisingi dizaino sprendimai
100 000²m
Parduota Lumaire produkto

Gaminti

Lumaire

Istorija

Kas slypi po Leddex grupės ženklu?

2010

Leddex pradžia. Pradedami gaminti LED moduliai

2012

Augantis pritaikymo sričių skaičius

2014

Plėtra Europoje ir eksportas, viršijęs milijoną

2016

Mumis pasitiki Hugo Boss, Chanel, Circle K, Burger king ir kiti eskliuzyviniai prekių ženklai

Šiandien

Atnaujinta gamykla, drąsūs užmojai naujose rinkose, o daugiau netrukus