Apie mus

Kuriantys šviesą

Apšvietimo sprendimai

APŠVIETIMO SPRENDIMAI

Kas mes esame?

Žmogui nėra žinomas didesnis greitis nei šviesos, ji siejama su kelionėmis laiku, mokslo eksperimentais ir kartais… magija. O kas, jei jau dabar apšvietimo sprendimai gali suteikti Jums ateities komfortą? Leddex ekspertai šviesoje įžvelgia pokyčius ir galimybes kurti inovatyvią aplinką žmonėms, būtent todėl mes pradėjome savo darbą – šviestuvų gamyba ir tiekimas yra mūsų amatas. Mes įsiliejome į apšvietimo rinką tam, kad kurtume produktus, kurie įkvepia ir priverčia stebėtis. Mūsų komanda kuria, projektuoja ir gamina LED šviesos instaliacijas visoje Europoje ir už jos ribų.

Kokybė

Kodėl Leddex?

ŠVIESTUVŲ GAMYBA

Gamybos proceso metu užtikrinamas nepriekaištingas atlikimas. Leddex naudoja išmanios technologijos lazerius ir ypatingos sudėties inovatyvias medžiagas, kad LED produktai įgautų tikslią formą. Plokšti apšvietimo dizainai yra kuriami pasitelkiant frezavimo ir pjovimo įrankius, o siekiant  ilgaamžio ir idealaus veikimo, šviestuvai yra testuojami laboratorijoje.

PRODUKCIJA

Geriausi apšvietimo sprendimai glūdi gausioje pasiūloje, todėl pasinerkite į Leddex įvairovę. Mes ne tik projektuojame, bet ir prekiaujame LED apšvietimo produktais, kuriuos tiekia gamintojai iš viso pasaulio. Daugiau nei 100 kūrėjų ir skirtingų dizainų LED šviestuvai, skirti būtent jums. Leddex produkcijoje – LED technologijų rinkos lyderių Samsung, Cree, Philips bei Epistar šviesos diodai.

€25M
Milijonų vertės projektai
29
Šalių, kuriose dirbame
(Ne)standartiniai projektai. Drąsūs ir teisingi dizaino sprendimai
100 000²m
Parduota Lumaire produkto

Gaminti

Lumaire

Istorija

Kas slypi po Leddex grupės ženklu?

2010

Leddex pradžia. Pradedami gaminti LED moduliai

2012

Augantis pritaikymo sričių skaičius

2014

Plėtra Europoje ir eksportas, viršijęs milijoną

2016

Mumis pasitiki Hugo Boss, Chanel, Circle K, Burger king ir kiti eskliuzyviniai prekių ženklai

Šiandien

Atnaujinta gamykla, drąsūs užmojai naujose rinkose, o daugiau netrukus