Gyvengamųjų namų komplekso Ozo g. garažų ir laiptinių apšvietimo projektas

Penkių gyvenamųjų namų apšvietimo projektas Ozo g. – tikras ekonomiškumo pavyzdys, kai didesnis efektyvumas gaunamas su mažesniais kaštais. Plačiau apie projektą ir jo įgyvendinimą Linkedin straipsnyje dalinasi pardavimų direktorius Artūras Kondrotas.

Reklamos apšvietimas. L’occitane parduotuvė

„L’occitane“ parduotuvių tinklas panaudojo Lumaire Textile produktus savo reklamai apšviesti. Šviečiantis tekstilės audinys gali būti iki 5 m pločio, o vienpusio rėmelio storis – tik 23 mm. Tai LED sprendimas visiems, siekiantiems didelio išskirtinumo ir prabangos efekto.

Reklamos apšvietimas. Douglas parduotuvė

Lumaire yra LED šviesos plokščių gamintojai, kurių produktai apšviečia ryškiausias reklamas Europoje. Šį kartą „Douglas“ panaudojo Lumaire Magnetic, kurio ypač patogus dizainas leidžia pakeisti reklamos spaudą per kelias akimirkas.

Reklamos apšvietimas. Drogas parduotuvė

„Drogo“ parduotuvių tinklas panaudojo Lumaire Magnetic produktus savo reklamai apšviesti. LED plokščių tvirtinimas priderintas prie prekybinių lentynų-stelažų. Pamatykite, kaip paprasta pakeisti norimą spaudą.

Reklamos apšvietimas. Benu vaistinė

Lumaire Magnetic buvo panaudotos „Benu“ vaistinėse visuose didžiuosiuose šalies miestuose. Šis produktas parinktas dėl lengvai keičiamos spaudos, praktiško ir kokybiško dizaino. Nuo 2016-ųjų projektui pagaminome jau 436 LED plokštes.

Parduotuvių apšvietimas. Kauno oro uoste

Lumaire Magnetic apšviečia Kauno oro uosto duty-free zoną. Magnetic LED plokštė yra tiesiog sukurta reklamai: greitai ir paprastai keičiama spauda, itin plonas dizainas, įvairūs instaliavimo būdai ir kokybiški vaizdai. Su Lumaire Magnetic oro uosto parduotuvės tapo dar ryškesnės ir traukiančios akį.

Delamode lauko apšvietimas

„Leddex“ taip pat suprojektavo ir įrengė „Delamode Baltics“ logistikos centro fasado bei vėliavų apšvietimą. Tam panaudojome dviejų tipų galingus lauko prožektorius – fasadą apšvietėme su Nimbus, o iškeltas vėliavas – su Enna. Džiaugiamės galėję padėti vienai didžiausių tarptautinių krovinių pervežimo įmonių Baltijos šalyse! Šis projektas, yra įrodymas, kad kokybiški šviestuvai garantuoja mažesnes išlaidas.

Logistikos centro apšvietimas

Projektuodami „Delamode Baltics“ apšvietimą numatėme net menkiausius įtakos turinčius faktorius, tačiau tai, kaip erdvėje galiausiai sužaidė visi mūsų parinkti produktai, nustebino ir patyrusius ekspertus. Vos šimtas dešimt Columbia šviestuvų nutvieskė visą 8 500 kvadratinių metrų plotą logistikos centro viduje! Įsivaizduokite, tokioms milžiniškoms patalpoms galėtų prireikti tik 2 000 kitokių šviestuvų. Tačiau, pakabinami Columbia yra ne tik efektyvūs – iš kitų pramoninių šviestuvų jie išsiskiria išties patraukliu dizainu.

Parduotuvių apšvietimas. Domus galerija

Moderniam bendros erdvės reljefui suteikėme gyvumo panaudoję žiedinius LED šviestuvus Ringo. Skleisdami šviesą tiek į viršų, tiek į apačią, šie žiediniai šviestuvai pabrėžia unikalų lubų dizainą ir atskleidžia Domus galerijos devizą – atverti duris autentiškumui.

Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospisas

Mykolo Sopočkos vadovaujamame hospise yra teikiama nuoširdi medicininė ir dvasinė pagalba ligoniams bei jų artimiesiems. Džiaugiamės galėję prisidėti prie šios pelno nesiekiančios organizacijos, kurioje nuo šiol bus daugiau jaukumo ir daugiau šviesos. Vidaus apšvietimas sukurtas panaudojus lubinius šviestuvus „Quadro“ ir „Tores“  bei akcentinius šviestuvus „Goccia“.

„Alfa“ biuras Vilnius

Modernus ir praktiškas darbo vietos apšvietimas „Alfa“ biure Vilniuje, kuriam panaudoti keturių tipų LED šviestuvai. Bendrose erdvėse įrengti žiedinės formos pakabinami šviestuvai Ringo bei lubiniai šviestuvai Quadro. Žiediniai šviestuvai emituoja šviesą visu savo paviršiumi į viršų ir į apačią. Keturkampis Quadro dizainas užtikrina tolygų šviesos paskirstymą visoje patalpoje. Pereinamojo tipo ir kitose patalpose panaudoti kompaktiški apvalūs šviestuvai Tondo bei linijiniai šviestuvai Lungo. Su šiais skirtingais šviestuvais sukurtas visapusis darbo vietos apšvietimas.

Kauno Akropolis. Kino teatras „Forum Cinemas“. Ypatingas projektas.

Išskirtinės apšvietimo idėjos, įgyvendintos naudojant minimalistinį produktą Lumaire Basic LED. Identiškos geometrinės formos kartu sudaro judėjimo efektą. Reklaminėms iškaboms panaudotas Lumaire Magnet LED produktas.