Logistikos centro apšvietimas

Projektuodami „Delamode Baltics“ apšvietimą numatėme net menkiausius įtakos turinčius faktorius, tačiau tai, kaip erdvėje galiausiai sužaidė visi mūsų parinkti produktai, nustebino ir patyrusius ekspertus. Vos šimtas dešimt Columbia šviestuvų nutvieskė visą 8 500 kvadratinių metrų plotą logistikos centro viduje! Įsivaizduokite, tokioms milžiniškoms patalpoms galėtų prireikti tik 2 000 kitokių šviestuvų. Tačiau, pakabinami Columbia yra ne tik efektyvūs – iš kitų pramoninių šviestuvų jie išsiskiria išties patraukliu dizainu.

„Hansa plytelių turgus“ Kaunas

Pramoninis apšvietimas, sukurtas ekspozicijai didelėse patalpose. Naudoti du skirtingo tipo LED šviestuvai: kryptiniai šviestuvai Goccia ir pakabinami šviestuvai Columbia. Kryptiniai šviestuvai šviesos srautą nukreipia tiesiai į objektą, todėl puikiai tinka akcentuoti eksponuojamus produktus. Pakabinami šviestuvai, specialiai pritaikyti patalpoms aukštomis lubomis, paskirtsto šviesą bendroje erdvėje. Pasitelkus šiuos du produktus sėkmingai izoliuotas apšvietimas ties parduodamų prekių stendais ir sukurta komfortabili aplinka.

Kauno autobusų stotis. Požeminio garažo apšvietimas

Kokybiškas garažo apšvietimas vairuotojams ir darbuotojams buvo sukurtas panaudojus LED produktą Tores, kuris yra ypač atsparus besikaupiančiai drėgmei požeminėje patalpoje.