Reklamos apšvietimas. L’occitane parduotuvė

„L’occitane“ parduotuvių tinklas panaudojo Lumaire Textile produktus savo reklamai apšviesti. Šviečiantis tekstilės audinys gali būti iki 5 m pločio, o vienpusio rėmelio storis – tik 23 mm. Tai LED sprendimas visiems, siekiantiems didelio išskirtinumo ir prabangos efekto.

Reklamos apšvietimas. Douglas parduotuvė

Lumaire yra LED šviesos plokščių gamintojai, kurių produktai apšviečia ryškiausias reklamas Europoje. Šį kartą „Douglas“ panaudojo Lumaire Magnetic, kurio ypač patogus dizainas leidžia pakeisti reklamos spaudą per kelias akimirkas.

Reklamos apšvietimas. Drogas parduotuvė

„Drogo“ parduotuvių tinklas panaudojo Lumaire Magnetic produktus savo reklamai apšviesti. LED plokščių tvirtinimas priderintas prie prekybinių lentynų-stelažų. Pamatykite, kaip paprasta pakeisti norimą spaudą.

Reklamos apšvietimas. Benu vaistinė

Lumaire Magnetic buvo panaudotos „Benu“ vaistinėse visuose didžiuosiuose šalies miestuose. Šis produktas parinktas dėl lengvai keičiamos spaudos, praktiško ir kokybiško dizaino. Nuo 2016-ųjų projektui pagaminome jau 436 LED plokštes.

Parduotuvių apšvietimas. Kauno oro uoste

Lumaire Magnetic apšviečia Kauno oro uosto duty-free zoną. Magnetic LED plokštė yra tiesiog sukurta reklamai: greitai ir paprastai keičiama spauda, itin plonas dizainas, įvairūs instaliavimo būdai ir kokybiški vaizdai. Su Lumaire Magnetic oro uosto parduotuvės tapo dar ryškesnės ir traukiančios akį.

Parduotuvių apšvietimas. Prekybos centras „Korona“

Sukūrėme sprendimą, kaip didžiulėje prekybos centro erdvėje atkreipti praeivių dėmesį į reklamines ir informacines iškabas. Panaudodami Lumaire Magnetic LED paneles apšvietėme visus Lenkijos prekybos centro „Korona“ stendus. Su Leddex parduotuvių apšvietimas visada kruopščiai suplanuotas.

Chanel kosmetikos vitrinos

Reklaminis apšvietimas panaudojus ypatingo ryškumo, plokščio dizaino LED paneles LUMAIRE Basic, kurios puikiai pabrėžia reklamuojamų gaminių privalumus. Įvairiapusės instaliacijos galimybės, leidžiančios valdyti krintančios šviesos kampą, siekiant geriausių rezultatų.

„Sriubos diena“ restoranas Lietuva

Panaudojus Lumaire LED paneles, buvo sukurtas reklaminis apšvietimas ir visa klientų informavimo sistema – meniu, įvaizdinių reklamų vietos ir kt.